Frodo Sauna

FRODO PIRTIS

Frodo Pirtis – tai kokybiška  pirtis, kurią galite  užsakyti kaip surinktą variantą arba lengvai sumontuoti patys  bet kurioje Jūsų lauko erdvėje. Ši pirtis yra sukurta su ypatingu dėmesiu detalėms ir kokybei, kad suteiktų aukštos klasės pirties patirtį.

Frodo Pirtis yra unikalaus dizaino, kuris suteikia jai elegantišką ir pasakišką išvaizdą. Tvirta konstrukcija, nerūdijančio plieno diržai, aukštos kokybės bituminės čerpės užtikrina, kad pirtis tarnautų Jums ilgus metus.

Išsirinkus elektrinę krosnelę  pirtis gali būti  aprūpinta kokybiška ir saugia valdymo sistema, kuri leidžia Jums reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius ir malonumą. Be to, Frodo Pirtis gali būti aprūpinta LED apšvietimu kuri padeda sukurti tinkamą nuotaiką ir atmosferą pirtyje.

Suteikite sau gerovę ir atsipalaidavimą su Frodo Pirtimi. Nesvarbu, ar Jūs norite atsipalaiduoti po sunkios dienos, ar tiesiog mėgautis kokybišku laiku su savo artimaisiais, ši pirtis yra puikus pasirinkimas bet kuriai  lauko erdvei. Investuokite į savo gerovę ir atsipalaidavimą su Frodo Pirtimi.

SAUNOS SPECIFIKACIJA

*Kaina nuo 7300€ (su PVM)

*Kaina nurodyta be krosnelės

KROSNELĖS

Harvia M3

*700€

Harvia M3 SL

*970€

Harvia LS 20 PRO

*1350€

Harvia PC 90

*400€

*Kaina nurodyta už komplektą

Nuotraukos