DUK

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Termo mediena – tai mediena, kuri buvo virinama specialiose mašinose apie 64 val. Šio ilgo proceso metu yra palaipsniui keliama temperatūra tam, kad išvengti medienos iškraipymo ir tuo pačiu yra ištraukiama derva bei išgarinama dregmė. Todėl iš termiškai apdorotos medienos pagaminta pirtis yra labiau atspari temperatūros kaitoms ir drėgmei.

Iš termo medienos pagamintos pirtys išlaiko savo struktūrą bei tokios medienos plėtimosi koeficientas sumažėja iki minimalios reikšmės, tai reiškia, kad nereikalauja tvirtinimo diržais.

Dar vienas iš privalumų yra tai, kad po virimo proceso mediena įgauna tamsiai rudą spalvą.

Pagrindiniai termo medienos trūkumai yra:

  • Saulės spinduliai sąlyginai greitai panaikina medienos spalvą, todėl reikalauja papildomos priežiūros po tam tikro laiko.
  • Medžiagos deficitas

Mūsų darbo patirtis rodo, kad yra dvejų tipų žmonės:
1) Tie, kurie renkasi sauną sau.
2) Tie, kurie mėgsta susitikti su draugais savaitgaliais ir linksmai praleisti laiką kartu.

Pirmam atvejui galime pasiūlyti nedideles 1 kambario saunas. Tai gali būti terasinio tipo saunos su el. krosnele, kurioje galima pailsėti ir pasisemti jėgų po sunkios darbo dienos.

Antram atvejui galime pasiūlyti 2 kambarių saunas. Ganėtinai erdvios garinės su pasirinktina krosnele ir priepirčiu.

Mūsų siūlomų produktų įvairovė leis surasti atitinkantį jūsų lūkesčius produktą, todėl visada mielai patarsime

  • Jeigu produktas yra pagamintas iš paprastos medienos, tokiam gaminiui reikalinga pastovi priežiūra. Rekomenduojamas dažymas/ impregnavimas kas 1.5 metų (priklausomai nuo pasirinktų dažų kokybės).

  • Produktas pagamintas iš termiškai apdorotos medienos reikalauja mažiausiai priežiūros, pakanka apdoroti pirtį medžio impregnantu tam, kad būtų išlaikytas spalvos sodrumas.

Pamato tipą reikia rinktis atitinkamai pagal žemės sklypo ypatumus. Esant poreikiui maloniai pakonsultuosime koks pamato tipas Jums tiks geriausiai.

Visada stengiamės prisitaikyti prie mūsų klientų reikalavimų. Jeigu vieta, kurioje turi stovėti pirtis yra lengvai pasiekiama, produktą surenkame savo gamykloje ir pristatome klientui.
Dirbame su įvairiomis transporto įmonėmis, todėl galime pristatyti prekę visoje Lietuvoje bei už jos ribų.
Kartais atsitinka taip, kad vieta kurioje turi stovėti pirtis yra sunkiai pasiekiama, galime pasiūlyti surinkimo paslaugą vietoje už papildomą mokestį.